Preskočiť na hlavný obsah
Webové sídlo Webové sídlo

Doména statistics.sk

Toto je webové sídlo orgánu verejnej moci Slovenskej republiky – Štatistický úrad Slovenskej republiky. Odkazy na jednotlivé webové sídla orgánov verejnej moci nájdete na tomto odkaze.

Toto webové sídlo je zabezpečené

Buďte pozorní a vždy sa uistite, že zdieľate informácie iba cez zabezpečenú webovú stránku verejnej správy SR. Zabezpečená stránka vždy začína https:// pred názvom domény webového sídla.

Aktuality

  1. Domov
  2. Mohlo by Vás zaujímať
  3. Aktuality

Aktuality

Upravené dňa: 15.12.2023

Štatistický úrad Slovenskej republiky pokračoval v optimalizácii sídel v súlade s Jednotným dizajn manuálom elektronických služieb a webových sídiel ID-SK Frontend s cieľom zjednotenia používateľských rozhraní a spôsobu komunikácie s používateľmi elektronických služieb vo verejnej správe. Nové používateľské rozhranie dostal aj elektronický formulár (eForm).

Upravené dňa: 08.05.2023

V rámci rozvoja štatistického informačného systému bol implementovaný nový modul, ktorý podporuje automatizovaný, resp. poloautomatizovaný zber údajov z podnikových systémov spravodajských jednotiek.

Upravené dňa: 08.05.2023

Webové sídlo Zber štatistických údajov vzniklo s cieľom poskytnúť hlavný informačný priestor nielen pre používateľov elektronického zberu štatistických údajov (eZber).

Prebieha výber obsahu

Výber obsahu trvá dlhšie ako zvyčajne. Čakajte prosím.

Zrušiť výber obsahu