Preskočiť na hlavný obsah
Webové sídlo Webové sídlo

Doména statistics.sk

Toto je webové sídlo orgánu verejnej moci Slovenskej republiky – Štatistický úrad Slovenskej republiky. Odkazy na jednotlivé webové sídla orgánov verejnej moci nájdete na tomto odkaze.

Toto webové sídlo je zabezpečené

Buďte pozorní a vždy sa uistite, že zdieľate informácie iba cez zabezpečenú webovú stránku verejnej správy SR. Zabezpečená stránka vždy začína https:// pred názvom domény webového sídla.

Informácie o notifikáciách k štatistickým číselníkom

 1. Domov
 2. Notifikácie k štatistickým číselníkom
 3. Informácie o notifikáciách k štatistickým číselníkom

Informácie o notifikáciách k štatistickým číselníkom

Obsah

  Úvod

  Štatistické číselníky sú dostupné na vyhľadanie, prezeranie a stiahnutie na stránke Číselníky

  Čo získam, ak sa registrujem na webové sídlo

  Používateľ, ktorý sa registruje na webovom sídle Zber štatistických údajov, získa prístup k informáciám o zmenách číselníkov odosielaných prostredníctvom notifikácií na jeho e-mailovú adresu.

  Registráciu si vytvoríte na stránke Registrovať sa na webové sídlo.

  Upozornenie Ak ste spravodajskou jednotkou (používateľom eZberu), registrácia nie je potrebná. Pre prihlásenie na webové sídlo použijete prihlasovacie údaje do prostredia eZberu.

  Prihlásiť sa na webové sídlo

  Podmienkou pre získanie prístupu k notifikáciám je prejsť na stránku Prihlásiť sa na webové sídlo a prihlásiť sa. Použite prihlasovacie údaje zadané pri registrácii. Spravodajská jednotka (používateľ eZberu) použije prihlasovacie údaje do prostredia eZberu. 

  Prihlásiť sa k notifikáciám

  V položke menu Notifikácie k číselníkom, ktorá bude dostupná po prihlásení na webové sídlo zvoľte, ktoré z ponúkaných služieb máte záujem využívať a podajte podanie:

  • Prihlásiť sa k notifikáciám o vytvorení číselníkov
  • Prihlásiť sa k notifikáciám o aktualizáciách číselníka
  • Prihlásiť sa k notifikácii o skončení platnosti číselníka

  Notifikácie o aktualizácii a skončení platnosti sa budú generovať pre tie číselníky, ktoré si vyberiete z ponuky číselníkov. Notifikácie Vám systém automaticky odošle na e-mailovú adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii.

  Odhlásiť sa od notifikácií k číselníkom

  Ak si prajete niektorú službu naďalej nevyužívať, prejdite na stránku Odhlásiť sa od notifikácií k číselníkom. Kliknite na príslušnú notifikáciu a použite tlačidlo Odhlásiť sa. Informácia o ukončení poskytovania služby Vám bude zaslaná na e-mailovú adresu.

  Prebieha výber obsahu

  Výber obsahu trvá dlhšie ako zvyčajne. Čakajte prosím.

  Zrušiť výber obsahu